Search

۸ نکته که به وقت خریدن لبـاس باید به آن دقت بکنید !!!
۸ نکته که به وقت خریدن باید به آن توجه نماييد

۸ نکته که به هنگام خریدن باید به آن دقت بکنید !!!


اطلاعات بيشتر: خريد اينترنتي لباس
خريد اينترنتي پوشاك
لباس راحتي

ما در اینجا ۸ نکته به خرید لبـاس را برایتان بیان کرده ام که تذکر به این نکات در نهایت باعث می شود شما از دیدن کمد لباس هایتان لذت ببرید همه لبـاس های را رفیق داشته باشید.
به دنبال پیروی از توصیه ها نکاتی که در زیر آمده است مطمئن باشید که از خرید لباس خود هرگز پشیمان نخواهید شد.

شما از عبارت افرادی هستید که لبـاس را تنها برای آویزان کردن در کمد لباس هایتان می خرید از بیشتر آنها استفاده نمی بکنید ؟ممکن است به زمان خرید از اینکه این لباس را خریده اید کاملا راضی باشید ولی ی که به خانه بر میگردید آن را پرو می بکنید کاملا از این خرید پشیمان شوید. کالین مگارو Colin Megaro مشهور و مشهور در سبک مد در لس آنجلس می گوید : نگران نباشید . شما می توانید باز هم از لبـاس هایی که فقط در کمد لبـاس هایتان قرار داده اید مصرف بکنید دوباره آنها را بپوشید. اما ما در اینجا ۸ نکته به زمان خرید را برایتان بیان کرده ام که توجه به این نکات در نهایت باعث می شود شما از دیدن کمد هایتان لذت ببرید و همه لباس های را رفیق داشته باشید.
۱ – به مواد مصرف شده در الیاف پارچه دقت بکنید
کارول دیویدسون ، بنیانگذار مد مشاور درنیویورک می گوید : از خود بپرسید: این نیاز به مراقبت های ویژه وقت استفاده شستشو دارد برای مثال اگر قرار است من ۳۰ دلار برای خرید این لباس نرخ کنم آنگاه شستشوی این آسان است و یا اینکه رنگ می دهد شستن آن بسیار سخت است این یک نشانه بر مطمئن بودن الیاف استفاده شده در آن است.

۳ – سعی بکنید را قبل از خرید پرو بکنید
دل روسو Del Russo فعال در مد و سبک نحوه زندگی در شهر نیویورک می گوید : برخي از خانم ها تنها به زمان خرید به مد و اندازه لبـاس نگاه می کنند بدون آنکه بخواهند آنرا پرو کنند آنرا می خرند .اما این غلط است باید سعی بکنید لبـاس هایی را گزینش بکنید که قابل پرو کردن باشند و فروشنده مجوز پوشیدن آن را قبل از خرید به شما داده باشد تا زمان ی که به خانه بر می گردید و آن را می پوشید از فرم لبـاس در بدنتان پشیمان نشوید.

۴ – در رنگ ها و مد لباس هایتان تنوع دهید
بسياري از ما سبک و سلیقه ی رنگ های مورد علاقه را به زمان خرید اصلا تغییر نمی دهیم زمان ی به کمد هایمان نگاه می کنیم تمام مد ها رنگ ها تکراری هستند و این باعث می شود از لباس های خود زده شویم و بسياري از آنها را نپوشیم . ملارگو می گوید : قبل از اینکه به خرید بروید به کمد لباس های نیم نبرخي بیاندازید آنها را در ذهن بسپارید تا در زمان خرید لبـاس های تکراری تهیه نکنید.

۵ – به مدل پشت لبـاس هم در تن تان دقت بکنید
با اهمیت نیست که به زمان پوشیدن لباس جلوی آیینه چه ژستی می گیرید بلکه باید عادی باید د آن را پرو بکنید . استفانی پولی Stephanie Poli یک وبلاگ نویس مد سردبیر تلویزیونی می گوید : به پرو باید نگاه اجمالی و در عین حال دقیق در آیینه به لبـاس بیاندازید به کمک یک آیینه کوچک پشت لبـاس را هم در تن خود ببینید و اگر زمان دارید خوب است دو سایز از آن را در بدن خود پرو بکنید تا مطمئن باشید کدام یک بهتر است از دیدن پشت لبـاس در بدنتان غافل نشوید.

۷ – به وقت پرو تحرک داشته باشید
تنها ایستادن در جلوی آیینه به لبـاس در بدن نگاه کردن برای گزینش اینکه به شما می آید اندازه تان است کافی ناست . بلکه باید کمی به این طرف آن طرف بروید برای مثال روی نوک پاهای خود بروید و به ویژه اگر در حال خرید دامن یا شلوار هستید باید در آن بنشینید بلند شوید تا مطمئن باشید که برایتان نتگ نباشد در آن حس راحتی بکنید .حتی چنانچه می خواهید لبـاس ی را برای مجموعه در یک جشن تهیه بکنید بهتر است مطمئن باشید که به راحتی می توانید در این دستهای خود را تکان دهید و برقصید.

۸ – جزئیات لباس را نقد بکنید
به وقت خرید لبـاس به دکمه ها زیپ لبـاس و دیگر مسائل ی که ممکن است در لبـاس کار شده باشد دقت بکنید از سالم بودن آنها مطمئن باشید همچنین باید نگاه بکنید که درزهای لبـاس حداقل به اندازه تا دو سانت اضافه پارچه داشته باشد تا در صورت نیاز به گشاد کردن لبـاس راه حلی برای آن وجود داشته باشد.