Search

۲۵ روش برای دریافت بک لینک رایگان

۲۵ راه برای دریافت بک لینک رایگان

http://superweb.ir/wp-content/uploads/2014/05/seo.jpg

بخشی از پرسش های هر روز کاربران از من در رابطه با این که چگونه برای سایت خود بک لینک بگیریم است. برای همین امروز میخواهم ۲۵ راه برای دریافت بک لینک را بنویسم. شما می‌توانید از بین آنها تعدادی را انتخابدر استراتژی سئوی قرار دهید.

 

تهیه بک لینک از طریق سایت

۱- اضافه کردن دکمه های انتشار در شبکه های اجتماعی به مطالب.

۲- با مصرف از call to action هااز  کاربران بخواهید که مطالب شما را به اشتراک بگذارند. آیا نمی‌دانید Call to action چیست؟ از اینجا بخوانید.

۳- تهیه لینک داخلی بین مطالب – اضافه کردن لینک داخلی بین مطالب در وبسایت شما فقط یکشیوه بهتر برای تهیه لینک نیست، میتواند به نگه داشتن بیشتر بازدید کننده داخل وب وب سایت شما کمک کند.

۴ – از کد های tynt در سایت خود مصرف بکنید – tynt میتواند زمانی که کاربران مطلبی را کپی میکنند لینک وب وب سایت شما را در زیر آن اضافه می‌کند.

دریافت بک لینک با مصرف از مطالب خاص

۱- لیستی از بهترین ‌ها بنویسید: به طور مثال ۱۰۰ نویسنده برتر، ۱۰۰ نوشته برتر وبلاگتان و.. این نوشته ها به خوب ی منتشر می‌شوند } می‌توانید روی آن‌ها حساب بکنید

۲- اینفوگرافیک ها:  اینفوگرافیک ها بیشتر از انواع دیگر مطالب به اشتراک گذاشته میشوند. این نکته را مد نظر داشته باشید که عکس های راحت‌تر به اشتراک گذاشته می‌شوند، چون حرف زیادتری برای گفتن دارند.

۳- چند بار شده است که در مورد مطلبی با پیشوند چگونه می‌توانم …. جست } جو کردید؟ حال چرا مطالب این چنینی نمی‌نویسید؟‌ برای مثال چطور بازدید سایت را بالا ببریم؟ یا نوشته‌های دیگری که به وب سایت شما مرتبط هستند .

۴ – وبلاگ نویسی زنده: این عمل میتواند کاربران بسیاری را به وب وب سایت شما بکشاند، برای مثال شما به جشنواره اینفوگرافیک فارسی میروید } شروع میکنید حرف های مجری ها } . . را در وبلاگ خود به صورت زنده مینویسید. کاربران بسیاری وبلاگ شما را به اشتراک میگذارند تا با دوست ها شان جشنواره را دنبال کنند.

۵- مصاحبه با افراد دیگر در زمینه کاری خودتان.

با مصرف ار شبکه های اجتماعی

۱ – صفحه را در فیس بوک راه اندازی بکنید .

۲ – وبلاگ خود را با کاربران توسط توییتر گره بزنید!

۳ – پروفایل خود را در گـوگل + راه اندازی بکنید ، مصرف از این شبکه اجتماعی میتواند در ارتقا رتبه شما در گوگــل به صورت مستقیم تاثیر گذار باشد!

۴ – انتشار فیلـم در یوتیوب } آپارات (دریافت لینک به صورت غیرمستقیم )

۵- جواب دادن به سوالات در سایت های پرشس } پاسخ.

دریافت بک لینک با مصرف ازشیوه های سنتی

۱- ثبت سایت خود در دایرکتوری های بزرگ مثل Dmoz } yahoo directory .

۲- نظر دادن در دیگر وبلاگ ها

۳- کار در تالار های گفت } گو.

۴ – نوشتن پست مهمان

۵- انشار لینک مطالب در وبسایت های web2 مثل بالاترین{ ، دنباله ، لینک پد.

با مصرف از تولید محصول

۱ – ارائه کتاب های به کاربران.

۲ – راه اندازی پادکست.

۳ – انتشار نرم افزار رایگان .

۴ – انتشار app .

۵ – نوشتن مطالب رایگان آموزش دانسته های به کاربران.

 

بهترين سايتهاي رنك بالاي ايراني:
سايت رنك بالا,عكس,موزيك,دانلود,كليپ,مستند,كارتون,نرم افزار,نمونه سوال,فيلم,مقالات,علمي,آزمون,مدل لباس,كارتون,فيلم,نرم افزار,مقالات,مدل لباس,مستند,سايت رنك بالا,علمي,عكس,دانلود,آزمون,موزيك,نمونه سوال,كليپ,مدل لباس,موزيك,نمونه سوال,علمي,مقالات,دانلود,آزمون,سايت رنك بالا,نرم افزار