Search

ده قدم برای ارتقا ترافیک و مشاهده وب سایت

ده قدم برای افزایش ترافیک مشاهده وب سایت

 

وب سايت, افزایش 
آمار, وبسایت, وب سایت, خبرنامه” src=”http://www.beytoote.com/images/stories/computer/co1285.jpg” title=”وب سايت, ارتقا <br />آمار, وبسایت, وب سایت, خبرنامه” /></p>
<p></p>
<p style=  

با اهمیت است که افزايش بازديد سايت وب سایت شما دارای ترافیک باشد . این محیط غیر حساس ایجاد می نماید برای داشتن وب سایت که بیش از تمام مفید است و در جهان کسی در مورد آن چیزی نمی داند .

راههاي افزايش بازيد و افزايش نظرات را ببينيد: افزايش بازديد سايت

این مقاله ۱۰روش کم هزینه برای ایجاد ترافیک در وب وبسایت شما معرفی می نماید . لذت ببرید.

 

۱- لینک های خود را با سایت هایی که حاوی مطالبی مشابه مطالب شما است ، داد ستد بکنید .

زمان ی که بازدید کنندگان برای شما با اهمیت باشند ، مسلما بازدید کنندگان هدف دار برای شما واقعا با اهمیت می باشند . چنانچه وب وب سایت شما در مورد سگها است این کار احمقانه ای است که لینک های را با سایتهایی متعلق به مردمی هست که از سگ متنفرند معاوضه بکنید . برای آنکه این عمل ضد پیشرفت است و عاقلانه نیست .نه اینروش داد ستد لینک ها برای کار نیست .بهتره این کار با وب سایت هایی انجام شود که موضوع ی را پوشش میدهند که با موضوع شما مرتبط است .

 

۲- انتشار وبلاگ

پرداختن به منافع یک وبلاگ از این مورد این بحث خارج است و من توضیح آن را ندارم . فقط میدونم که موتور های جستجو به وبلاگ ها علاقه دارند که دارندگان وب لاگها را با دیگر وبلاگ داران بطور مکرر به متصل کنند .

 

۳- انتشار خبرنامه خودتان

هم اکنون من میدونم شما چی فکر میکنید . انتشار یک خبرنامه ؟ به نظر می رسه که کار بسياري نمیتونه انجام بده . خوب بله میتونه . ولی اگرشما خبرنامه تان را در مورد چیزهایی که ار آن سود میبرید بنویسید ، ابدا بهتر کار نخواهد کرد . مطالبتان را خارج از کاغذ یا محیط ویِژگزینشه نمیتوانید بنویسید ؟ در این مورد نگران نباشید در اینترنت مکانهای online زیادی هست که شما میتونید که از آنجا مطالب رایگان در دسته بندی های منظم را متوانید دریافت بکنید . تنها کافیست به موتور جستجو مورد علاقه تان مراجعه کره ور در فهرست مقاله ها مورد نظر را تایپ بکنید . و شما از تعداد مسائل ی که در نتیجه جستجو می آید قطعا متعجب خواهید شد .

 

۴- عرضه کردن رایگان برخی از مطالب که به مورد اصلی شما مرتبط است .

مردم free را رفیق دارند . مطمئن شوید که مطالب شما با کیفیت است به مساله اصلی شما مرتبط است . این خوب است که شما قبل از دریافت free توسط کاربر آدرس ایمیل کاربر را بخواهید . این راه خوب ی برای جمع آوری سریع لیست افرادی که به مساله ات وب سایت شما علاقه دارند است .

 

۵- مبادله کردن تبلیغات با دیگر منتشران مجله الکترونیکی

مجله های الکترونیکی که با موضوع شما مطابق هستند را جستجو بکنید و تبلیغات را با آنها مبادله بکنید . برخی منتشران با این نوع مبادله برای مدت کوتاهی موافقت میکنند ، به ویژه اگر مخارجی را نیز تقبل بکنید .

 

۶- شرکت کردن در محل های اجتماع عمومی در اینترنت online forums

 

۷- منتشر کردن آدرس وب سایت در هر چیزی که پخش میکنید ، کتاب کارت ویزیت ، کاتالوگ و بروشور

 

۸- مطالعه هر چیزی که به شما در مورد ایجاد آمد شد در وب سایت یاری کند .

این شدیدا با اهمیت است که در این مورد مطالعه بکنید چون اینترنت دقیقه به دقیقه تغییر می نماید .ثبت نام کردن در مجله های الکترونیکی خواندن کتابهاب الکترونیکی ، خواندن مطالب موجود در forums . تمام این منابع به شما یاری می نماید تا همچنان در جریان آخرین تحولات و اخبار در اینترنت باشید .

 

۹- سوال کردن پرسشها ی که در مورد آنها فکر میکنید از فروشگاه های اینترنتی

برخی از فروشگاه های اینترنتی میتونند شما را برای خوب یت آموزش ی کنند ، خصوصا چنانچه با آنها آشنا باشبد . اگر انها به شما را در راه خوب یت یاری کنند آنها موفق میشوند . فراموش نکنید تنها سوالهای بی ارزش سوالهای پرسیده نشده هستند .

 

۱۰- ی که شما ایده جدید ی به ذهنتان خطور کرد از آن مصرف بکنید .

بهتره که این خارج از تنها حرف باشد ولی چنانچه ایده جالبی به ذهن شما رسید میتوانید در وقت ی که تحقیقتان را انجام می دهید به آسانی آن را انجام داده و از تمام آن مصرف بکنید . چرا شما تمام تحقیق را در اولین بار انجام میدهید ؟